menu
  

 

Organizacja wypoczynku letniego , wycieczki na taras widokowy na szczycie Mogielicy , przejażdżki Jeepem po górach, Wycieczki do Papieżówki pod "Gorcem", od końca czerwca -grzybobrania , Ogniska z kapelą góralską - organizujemy zakwaterowanie i wyżywienie ( noclegi w pokoju z łazienką 40 zł /dobę / z łazienką obok  35 zł) wyżywienie 37 zł doba (3 posiłki) Od 16-tej czynny bufet gastronomiczny ( piwo, pizza , hamburgery , napoje chłodzące itp.  i kawiarenka lody ciastka , kawa , herbata, napoje ) - udostępniamy gry :  Piłkarzyki , stół bilardowy , sauna. Karty do Brydża.


Organizujemy zabawę " Andrzejkową i Sylwestrową - na którą oczywiście zapraszamy , organizujemy też imprezy okolicznościowe -wspólna zabawa przy wykorzystaniu sprzętu do karaoke, aby każdy mógł sprawdzić swój talent do wykonywania utworów

W Szczawie otwarta została nowa pijalnia wód mineralnych dla zainteresowanych pobytem w celu podratowania zdrowia.


Rozpoczęliśmy współpracę ze stacją narciarską Lubomierz-ski .

Każdy nasz klient ma gwarantowane 10% upustu na karnety na tej stacji. Ponadto w sezonie zimowym 2012/2013 darmowy całodzienny  karnet w cenie noclegu przy pobycie min. 5 dni - wówczas cena noclegu z karnetem za dobę  wynosi 75 zł.

Przy grupowym pobycie zniżki na karnety od 20-25% Przy grupie opiekun jeździ za 1 zł netto.

 

 

 

.